KIim jesteśmy

Udział w targach oraz innych wydarzeniach o charakterze wystawienniczym odgrywa istotną rolę w promocji firmy i jej produktów. Od tego, jak zostaną one zaprezentowane, zależy zainteresowanie potencjalnych klientów. Dlatego tak ważne jest estetyczne i przyciągające uwagę stanowisko targowe. To ono odpowiada za efekt pierwszego wrażenia i utrwala w odwiedzającym opinię o firmie. Dowiedz się, jak powinno ono wyglądać.

Projektowanie stoiska targowego przypomina tworzenie okładki do książki czy opakowania produktu. Z jednej strony celem kompozycji jest informowanie o charakterze usług czy produktów firmy. Z drugiej – oddziaływanie na wyobraźnię, przyciąganie uwagi i budzenie pozytywnych skojarzeń. Podobnie jak piękna i kolorowa okładka zachęca do zgłębienia zawartości, tak kompozycja graficzna stoiska ma zachęcać do jego odwiedzenia. Projektowanie stoiska targowego wymaga łączenia wielu elementów i wykorzystania różnych narzędzi, jakimi dysponuje branża reklamowa.

Specjalnością naszej firmy jest nie tylko projektowanie i budowa stoiska na targach, ale również dobieranie i instalacja odpowiedniego wyposażenia. Dysponujemy najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Montujemy uwzględniane w projektach ekrany LED i telebimy. Instalujemy sprzęt oświetleniowy, który zapewni komfort oglądania ekspozycji, a jednocześnie podkreśli jej klimat. Wykorzystujemy również nowoczesne technologie interaktywne i hologramy.

Jako specjaliści w dziedzinie projektowania i instalacji stanowisk targowych oferujemy Klientom wsparcie podczas imprezy. Dbamy o logistykę i transport wszystkich elementów stoiska, a po jego montażu i instalacji technologii nadzorujemy jej pełną sprawność. Oferujemy również pomoc w obsłudze stoiska przez cały czas trwania targów.